Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Xilium sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z Infolinią XILIUM. Nasi doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

XILIUM łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z doświadczeniem w obsłudze programów ubezpieczeniowych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie obsługi ubezpieczenia - od wypełnienia deklaracji po pomoc w zgłoszeniu roszczenia. Nasze rozwiązania przygotowywane są w myśl zasady privacy by design, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa danych Użytkowników, zgodny z wymaganiami RODO.

Operatorem platformy jest Xilium sp. z o.o. Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych prowadzonego przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem 11239154/A. O szczegółach naszej działalności, dowiedzieć się można więcej z dokumentu Obowiązek informacyjny agenta ubezpieczeniowego.